Vandaag is er bij de NAC een drive-through georganiseerd door NAC en sponsoren voor gezinnen die het niet breed hebben. Er zijn 100 gezinnen die minder dan het minimum inkomen verdienen en daarmee, via de gemeente, een NAC seizoenskaart hebben. Al deze gezinnen mogen morgen meedoen aan de drive-through.
Zij worden in de watten gelegd met een vers gemaakte lunch die door spelers wordt bereid én ontvangen allemaal een NAC tas waarin o.a. een NAC shirt, lekkers, Vrolijk schenkt in samenwerking met onze opdrachtgever Kinepolis, 2 bioscoop tegoeden! Ook medehoofdsponsor OK doet mee aan de actie!
We zijn trots dat wij dankzij onze sponsoring hieraan bij kunnen dragen en goed kunnen doen voor de stad Breda!
Natuurlijk wensen we alle gezinnen een mooi en gezond 2022!


En we kijken samen naar uw project
Sinds april is onze vernieuwde merkidentiteit de zichtbare vertaling van een strategische keuze. We kiezen ervoor om Vrolijk niet alleen als één bouwbedrijf te presenteren, maar onze verschillende expertises sterker en herkenbaarder te positioneren.
Zo vormen we één groep met vijf expertises, ieder met een eigen kracht en specialisme. Dat vraagt om een nieuw gezicht dat beter laat zien wie we zijn en waar we als Vrolijk voor staan.
Daarom zul je onze vernieuwde identiteit steeds vaker zien.